Rekrutacja asystentów trwa

Zbliżamy się do końca rekrutacji asystentów, którzy już od lipca będą mogli wspierać młode osoby niepełnosprawne w testowaniu naszej innowacji – rozgrywaniu gry planszowej. Asystenci będą pracowali zarówno na terenie szkolnych internatów, jak i w domach rodzinnych graczy. Cieszymy się, że jako asystenci pracować będą osoby kompetentne, otwarte na nowe wyzwania, pełne pozytywnej energii.

Już 7 i 8 maja w godzinach 9-17 odbędą się konsultacje warsztatowe z udziałem osób niepełnosprawnych, ich opiekunów, nauczycieli oraz specjalistów w zakresie projektowania gier edukacyjnych. Podczas spotkań będziemy dyskutować m.in. o liście zadań dla graczy. Warsztaty są otwarte dla osób zainteresowanych. Zapraszamy do sali szkoleniowej FAIB, ul. Grunwaldzka 19 (budynek Głosu Wielkopolskiego), pokój 12 na II piętrze. Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Na najbliższy czas życzymy wszystkim Czytelnikom udanego wypoczynku lub spokojnej pracy. Już niedługo odezwiemy się z solidną dawką nowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *