Promocja Empatii na 8 Poznańskim Dniu Organizacji Pozarządowych

Promocja Empatii na 8 Poznańskim Dniu Organizacji Pozarządowych

U nas jak zawsze aktywnie 🙂 Ale my chyba nie umiemy inaczej 😉 W weekend nasza Fundacja brała udział w VIII Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych Można było u nas otrzymać kartę radości oraz zrobić sobie selfie na Fb w specjalnej ramce, a także sprawdzić się w slalomie na wózku.

Ponadto pierwszy raz pokazaliśmy światu naszą aplikacja E-mpatia, którą realizujemy w ramach Wielkopolskich Innowacji Społecznych i której działanie oraz ideę powstania prezentowaliśmy podczas Dnia Organizacji Pozarządowych. Było sympatycznie, a na miejscu można było spotkać wielu przyjaciół.

    

Dziękujemy wolontariuszom Wiktoria, Sylwia i Justynie za pomoc na stoisku i wspólny czas oraz naszemu informatykowi Dawid tworzącemu E-mpatię. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania dni organizacji w ramach Pozarządowy Poznań. Dla tych, którzy nie byli trochę atmosfery na naszych zdjęciach 🙂 Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o aplikacji E-mpatia, którą tworzymy i która jeszcze w tym roku będzie do waszego użytku zapraszamy na www.twojaempatia.pl lub do nas na priv 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *